• Baza kwater służy tylko i wyłącznie do zamieszczania ogłoszeń przez wynajmujących. Ogłoszenia dodawane przez potencjalnych najemców (np. "Poszukuję kwatery ...") będą usuwane.
  • Informacje są zamieszczane w Bazie Kwater Studenckich BEZPŁATNIE.
  • Informacje muszą stać w zgodzie z charakterem Bazy Kwater Studenckich. Niedopuszczalne jest zamieszczanie informacji sprzecznych z tematyką.
  • Niedopuszczalne jest umieszczanie w Bazie Kwater Studenckich treści uznanych za wulgarne, naganne moralnie, społecznie niewłaściwe lub sprzeczne z prawem polskim.
  • Dane ogłoszenie, w momencie zamieszczenia w Bazie Kwater Studenckich, wysyłane jest do moderatora. Moderator akceptuje lub odrzuca ogłoszenie w przeciągu 24h od daty jego przesłania.
  • Ogłoszenia zamieszczone w bazie o terminie ważności dłuższym niż 6 miesięcy będą usuwane.
  • Użytkownik publikuje ogłoszenie na własną odpowiedzialność. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń.
  • Uniwersytet Ekonomiczny zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń bez podania przyczyny.